Bradley уразив російський танк на Запоріжжі

БМП М2 Bradley наніс удар із протитанкового ракетного комплексу по російському танку на Запоріжжі.mil.in.ua

Відео ураження ворожої бойової машини опублікували у соціальних мережах.

Передані на озброєння 47 окремої механізованої бригади «Маґура» Bradley активно застосовують на передовій із червня.

На відео навідник БМП показує виявлений у тепловізійний приціл російський танк та політ керованої протитанкової ракети, що влучає у нього.

Передані M2A2 Bradley ODS оснащують протитанковим ракетним комплексом TOW-2, який здатен уражати важкоброньовані цілі на відстані до 3750 метрів.

Разом з бойовими машинами Україні, імовірно, поставили протитанкові ракети BGM-71E. Вони розроблені спеціально для ураження танків, оснащених динамічним захистом. Ракета має потужну бойову частину, що здатна пробити до 850 мм гомогенної броні, а також лідуючий кумулятивний передзаряд, який нейтралізує ДЗ.

Протитанкова ракета BGM-71E комплексу TOW-2.

Раніше “Мілітарний” вже публікував кадри ураження російської техніки 47 механізованою бригадою за допомогою М2 Bradley.

Так, на одному із відео було показано застосування 25-мм автоматичної гармати Bushmaster M242 по невідомій російській бойовій машині та її подальше знищення.

На 00:27 відео ворожа ціль детонує, імовірно, унаслідок ураження боєкомплекту.

Військові також розповіли про досвід застосування переданих США Bradley на Запорізькому напрямку. В інтерв’ю вони підкреслювали високі захисні якості цієї машини.

Якби ми діяли на цьому театрі бойових дій на БМП [радянських], я з впевненістю можу вам сказати, що бригади вже б не було“, – розповів Дмитро, боєць 47 ОМБр.

За словами військових, БМП неодноразово витримували підрив на протитанкових мінах і залишали свій екіпаж неушкодженим. Також одного разу бойова машина витримала пряме попадання протитанкового кумулятивного боєприпасу у башту.